Aktuálne informácie

vložil: Jozef Polák počet komentáov: 0

SCIMAGO Institutions Rankings uverejnil rebríček najlepších univerzít na svete i na Slovensku. Umiestnili sa v ňom aj obidve nitrianske univerzity.

vložil: Jozef Polák počet komentáov: 0

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre sa už tradične úspešne prezentuje na medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstave Agrokomplex v Nitre. Tohtoročný 44. ročník sa  koná od 17. do 20. augusta pod záštitou Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR.

vložil: Jozef Polák počet komentáov: 0

Inštitút ochrany biodiverzity a biologickej bezpečnosti pripravil návrh projektu v rámci programu Erasmus+ pre rok 2017 pre Štátnu poľnohospodársku univerzitu v Kišinevev v Moldavsku, ktorý bol úspešne schválený na realizáciu.

vložil: Jozef Polák počet komentáov: 0

Fakulta agrobiológie a potravinových zdrojov Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre svojimi študijnými programami pripravuje poľnohospodárskych odborníkov na úrovni I. a II. stupňa univerzitného štúdia, schopných riadiť produkciu potravinových zdrojov rastlinného a živočíšneho pôvodu, rozvíjať mimo produkčné funkcie poľnohospodárstva a rozvoj vidieka, riadiť vedeckú výživu ľudí a uplatňovať biologické poznatky pre potreby spoločnosti.

vložil: Jozef Polák počet komentáov: 0

Najviac špičkových vedeckých tímov má spomedzi slovenských vysokých škôl Univerzita Komenského v Bratislave. V zozname sa však umiestnili aj obe nitrianske univerzity.

 

Počet návštev FAPZ
Online:
1
Návštev dnes:
1
Návštev celkovo:
158997
Počítané od:
 15.02.2016