Aktuálne informácie

vložil: Jozef Polák

Prezident SR Andrej Kiska ocenil 8. januára pri príležitosti 26. výročia vzniku Slovenskej republiky 30 osobností spoločenského a kultúrneho života. Sú medzi nimi vedci, umelci, športovci. Z rúk prezidenta SR si v koncertnej sále Slovenskej filharmónie v bratislavskej Redute prevzal štátne vyznamenanie aj slovenský šľachtiteľ obilnín.

vložil: Jozef Polák

Vedenie Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov zorganizovalo 12.12.2018 v priestoroch ŠD Antona Bernoláka predvianočné posedenie s bývalými zamestnancami fakulty.

vložil: Jozef Polák

Fakulta agrobiológie a potravinových zdrojov SPU v Nitre sa 6. a 7. decembra 2018 spoločne s ďalšími piatimi fakultami našej univerzity zúčastnila prezentácie ponuky vzdelávania na gymnáziách vyučujúcich v slovenskom jazyku v Srbskej Vojvodine.

vložil: Jozef Polák

Vážení členovia akademickej obce a zamestnanci FAPZ SPU v Nitre, dovoľujem si Vám oznámiť výsledok volieb kandidáta na dekana FAPZ SPU v Nitre.

vložil: Jozef Polák

Na 23. seminári „Aktuálne otázky pestovania liečivých, aromatických a koreninových rastlín“, ktorý sa uskutočnil na výstavisku Flora Olomouc v dňoch 22. a 23. novembra 2018

Počet návštev FAPZ
Online:
7
Návštev dnes:
80
Návštev celkovo:
145160
Počítané od:
 15.02.2016