Technická univerzita vo Zvolene organizovala prvý ročník súťaže o Pohár rektora TUZVO

Dňa 11. 4. 2024 kynologický klub pri Technickej univerzite vo Zvolene organizoval prvý ročník súťaže o Pohár rektora TUZVO. Pozvaní boli aj členovia kynologického krúžku Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre. Súťažilo sa v dvoch kategóriách a to poľovné psy a ostatné plemená. Putovný pohár za prvé miesto si z rúk rektora TUZVO v kategórií poľovné psy prevzal študent III. ročníka  špeciálneho chovateľstva Ľuboš Tekeliak so sučkou českého fúzača Ajdou od Jevišovské říčky. V kategórií ostatné plemena sa na tretiom mieste umiestnila študentka II. ročníka manažmentu živočíšnej výroby Alžbeta Vlčková so sučkou borderkólie. Umiestneným ďakujeme za vzornú prezentáciu našej Fakulty a Univerzity.