Aktuálne informácie

vložil: Jozef Polák

Agrosym je už deväť rokov medzinárodnou platformou pre vedecké rozpravy o poľnohospodárstve, potravinách, rozvoji vidieka, životnom prostredí a lesníctve.

vložil: Jozef Polák

V dňoch 2-6. októbra 2018 sa v austrálskom Adelaide,  uskutočnila konferencia “ The 5th International Plant Phenotyping Symposium“. Konferenciu pod záštitou International Plant Phenotyping Network (IPPN)

vložil: Jozef Polák

Poskytnúť študentom stredných škôl komplexné informácie, poradenstvo a podporu pri voľbe pomaturitného štúdia je cieľom Európskeho veľtrhu pomaturitného a celoživotného vzdelávania Gaudeamus Slovakia, ktorého šiesty ročník prebieha 26. a 27. septembra na nitrianskom výstavisku Agrokomplex

vložil: Jozef Polák

V dňoch 18. až 20. septembra 2018 sa v belgickom Gente uskutočnil apidologický kongres EurBee. Toto v poradí už ôsme stretnutie včelárskych odborníkov nadväzovalo na predchádzajúce apidologické kongresy konané v Udine, Prahe, Belfaste, Ankare, Halle, Murcii a Kluži.

vložil: Jozef Polák

V dňoch 9. až 13. septembra 2018 sa v Moskve uskutočnil 22. Včelársky Kongres Apislavie. Apislavia je federáciou včelárskych zväzov, založenou v roku 1910 ako združenie slovanských včelárov.

Počet návštev FAPZ
Online:
1
Návštev dnes:
1
Návštev celkovo:
149914
Počítané od:
 15.02.2016