Aktuálne informácie

vložil: Jozef Polák

Pri príležitosti 16. ročníka Týždňa vedy a techniky na Slovensku sa 7. novembra konala Vedecká konferencia doktorandov Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov, Fakulty biotechnológie a potravinárstva a Fakulty záhradníctva a krajinného inžinierstva SPU v Nitre, organizovaná pod záštitou dekanov uvedených fakúlt.

vložil: Jozef Polák

V utorok 5. 11. 2019 sa uskutočnila výberová prednáška z predmetu Základy výcviku psov s odborníkom Antonom Strasserom s názvom ,, Športová kynológia podľa medzinárodného skúšobného poriadku.

vložil: Jozef Polák

VII. ročník Európskeho veľtrhu pomaturitného a celoživotného vzdelávania Gaudeamus Slovakia Nitra 2019 prebieha v týchto dňoch (5. a 6. 11. 2019) na výstavisku Agrokomplex Nitra.

vložil: Jozef Polák

V dňoch 22-26. októbra 2019 sa v čínskom Nanjingu,  uskutočnila konferencia “ The 6th International Plant Phenotyping Symposium“.

vložil: Jozef Polák

Kazachstan ako 9. najväčšia krajina sveta, a vôbec najväčšia vnútrozemská krajina na svete tiahnuca sa od Uralu strednou Áziou medzi Altajom a Volgou, od západosibírskej nížiny po Ťan-šan. Rozľahlá, riedko osídlená krajina, charakteristická stepami, ktoré sú ohraničené po okrajoch pohoriami.

Počet návštev FAPZ
Online:
4
Návštev dnes:
108
Návštev celkovo:
183874
Počítané od:
 15.02.2016