Séria výstav Kam na vysokú odštartovala v Poprade. Nechýbala ani Slovenská poľnohospodárska univerzita

V Poprade sa 17. októbra začal ďalší ročník roadshow Kam na vysokú, série výstav pre žiakov stredných škôl, ktoré majú pomôcť budúcim vysokoškolákom pri výbere univerzity. Výstavu, na ktorej nechýbal ani stánok Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre, navštívilo vyše tisíc stredoškolákov zo štyridsiatich stredných škôl. Roadshow bude pokračovať v januári a februári výstavami v ďalších slovenských mestách.

Zároveň vás pozývame do expozície Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre na prvom ročníku veľtrhu vzdelávania Vysokoškolák, ktorý sa uskutoční 24. a 25. októbra 2019 v areáli výstaviska Expo v Trenčíne. Cieľom podujatia, ktoré organizuje Expo Center, a.s. v spolupráci s Trenčianskym samosprávnym krajom a Trenčianskou univerzitou A. Dubčeka, je pomôcť študentom stredných škôl nájsť vhodný študijný odbor a poskytnúť im komplexné informácie, poradenstvo a podporu pri voľbe pomaturitného štúdia.