Road show - Kam na vysokú 2018

napísal (počet komentárov: 0)

Výstava Kam na vysokú je prezentačnou výstavou pomaturitného a celoživotného vzdelávania pre žiakov stredných škôl a ich rodičov, získania informácií, ktoré pomôžu pri správnom výbere vysokej školy. Výstava má charakter Road show, čiže každý deň bude v inom krajskom meste. Vysoké školy sa prezentujú a informujú študentov o možnostiach štúdia na ich fakultách a následnom uplatnení sa v praxi. Výstava putuje po 6 krajských mestách Slovenska v týždňových intervaloch. Začína sa 30. januára 2018  v Trnave, nasleduje  31. januára  Nitra a 1. februára Žilina. Ďalší týždeň sa predstavíme v Banskej Bystrici (6. február), Prešove (7. február) a v Košiciach (8. február).

Fakulta agrobiológie a potravinových zdrojov SPU v Nitre bude znova, tak ako aj pri ostatných ročníkoch, zastúpená na tomto podujatí. Záujemcovia o štúdium na našej fakulte budú mať možnosť získať základné aj nadstavbové informácie ohľadom prijímacieho konania, štúdia, uplatnenia v praxi  a odpovede na všetky  otázky týkajúce sa školského života,  voľnočasových aktivít a kultúrno športového vyžitia v  Nitre a jej okolí.

Neváhajte a navštívte nás.

Viac info o škole nájdeš na: www.fapz.uniag.sk