PROMÓCIE NA II. STUPNI ŠTÚDIA

napísal (počet komentárov: 0)

Dňa 5. 6. 2019 sa v aule Slovenskej poľnohospodárskej univerzity konalo slávnostné odovzdávanie dokladov o ukončení štúdia absolventom druhého  - inžinierskeho stupňa vysokoškolského štúdia Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov SPU v Nitre. Slávnostnej promócie sa v dennej forme štúdia zúčastnilo 199 absolventov, z toho 18 zo študijného  programu Špeciálne chovateľské odvetvia,  9 zo študijného programu Manažment rastlinnej výroby, 35 absolventov zo študijného programu Manažment živočíšnej výroby, 25 absolventov študijného programu Udržateľné poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka, 41 absolventov zo študijného programu Výživa ľudí, 14 absolventov zo  študijného programu Výživa a ochrana rastlín, 18 zo študijného programu Výživa zvierat a krmivárstvo a 11 zo študijného programu Genetické technológie v agrobiológii.

V externej forme bolo  promovaných spolu 28 absolventov, z toho 10 zo študijného programu Udržateľné poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka, 7 absolventov zo študijného programu manažment živočíšnej výroby a 11 absolventov zo študijného programu výživa ľudí. .