FAPZ na výstave Kam na vysokú v Trnave 2018

Fakulta agrobiológie a potravinových zdrojov SPU v Nitre sa aj v tomto roku zúčastňuje na výstave „Kam na vysokú 2018“. Výstava je modernou interaktívnou prezentáciou pomaturitného a celoživotného vzdelávania pre žiakov stredných škôl a ich rodičov, ktorí majú možnosť získať  informácie potrebné pri správnom výbere vysokej školy na jednom mieste. Výstava má charakter Roadshow, čiže každý deň bude v inom meste. Začína 30. januára v Trnave, pokračuje v Nitre a Žiline. Nasledujúci týždeň privíta študentov v Banskej Bystrici, Prešove a Košiciach. Úspešnú prezentáciu fakulty odštartoval tím zložený z jej pedagógov a študentov v Mestskej športovej hale v Trnave. Stredoškolákom z okolia Trnavy predstavili možnosti štúdia na fakulte, ponuku študijných programov, ako aj uplatnenie absolventov v praxi.