Aktuálne informácie

vložil: Jozef Polák

Vo vstupných priestoroch Galérie Mlyny sa 7. marca predstavilo šestnásť katedier a pracovísk Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov SPU v Nitre. Záujemcom o štúdium a širokej verejnosti ponúkli prehľad svojej pedagogickej, ale najmä vedeckovýskumnej činnosti. Na podujatí sa zúčastnili študenti stredných odborných škôl a gymnázií, žiaci základných škôl, ale aj široká verejnosť.

vložil: Jozef Polák

V dňoch 11. – 16. februára sa v Aucklande na Novom Zélande konal Svetový kongres pre genetiku hospodárskych zvierat.

vložil: Jozef Polák

V kongresovej sále Agroinštitútu Nitra sa 15. februára 2018 konal „38. seminár o racionálnom používaní priemyselných hnojív.“ Organizátorom seminára bolo Duslo, a.s. Šaľa v spolupráci s SPU v Nitre.

vložil: Jozef Polák

Piataci sa pomaly lúčia so životom na fakulte. Preto, ako je každoročne dobrým zvykom, zorganizovali si v piatok 16.02.2018 v priestoroch Agroinštitútu Nitra, svoju „Piatakovicu“.

vložil: Jozef Polák

Počas pracovnej návštevy Národnej zoologickej záhrady Bojnice dňa 20.2.2018 podpísal doc. Ing. Peter Ondrišík, PhD., dekan Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov, spolu s ing. Milanom Šovčíkom, riaditeľom Národnej zoologickej záhrady Bojnice

Počet návštev FAPZ
Online:
5
Návštev dnes:
142
Návštev celkovo:
120920
Počítané od:
 15.02.2016