Aktuálne informácie

vložil: Jozef Polák

Vysokoškolská učebnica, ktorá vyšla v roku 2017 vo Vydavateľstve SPU v Nitre, pripomína čitateľovi, že pôda nie je výrobný prostriedok, ale vzácny prírodný zdroj s nenahraditeľnými funkciami pre súčasného človeka, ale aj pre jeho budúcnosť.

vložil: Jozef Polák

V rámci ERASMUS+ sme v dňoch 14. – 18. mája 2018 privítali na Katedre trávnych ekosystémov a kŕmnych plodín FAPZ SPU v Nitre návštevu z Vysokej školy poľnohospodárskej v Križevci (Visoko gospodarsko učilište u Križevcima) v Chorvátsku.

vložil: Jozef Polák

Dňa 4. 5. 2018 študenti študijného programu Farmárstvo po predchádzajúcej dohode s pánom doc. Ing. Radovanom Kasardom, PhD., garantom  študijného programu absolvovali odbornú exkurziu na nasledovné podniky:

vložil: Jozef Polák

Univerzitná organizácia Odborového zväzu PŠaV na SPU v spolupráci s manažmentom univerzity a Centrom univerzitného športu zorganizovali na piatok 11. mája pre všetkých zamestnancov univerzity tretí ročník Športového dňa zamestnancov SPU s bohatou ponukou športových a zábavných aktivít.

vložil: Jozef Polák

V dňoch 25-27. 4. 2018 sa v Sarajeve, Bosna  a Hercegovina,  uskutočnila konferencia “ International Conference on Advances in Plant Sciences ICAPS 2018”.

Počet návštev FAPZ
Online:
3
Návštev dnes:
21
Návštev celkovo:
135294
Počítané od:
 15.02.2016