Aktuálne informácie

vložil: Jozef Polák

Dňa 29. marca 2018 sa v posluchárni A-01 uskutočnilo zasadnutie akademickej obce Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov SPU v Nitre.

vložil: Jozef Polák

V piatok 23. marca na Katedre genetiky a šľachtenia rastlín prof. Nina Brutch z Ruského inštitútu genetických zdrojov rastlín (VIR) mala prednášku na tému „Genetické zdroje ľanu

vložil: Jozef Polák

Thessaloniki (Solún) je historicky významné mesto úzko spojené s históriou Nitry a slovanstva na jednej strane a moderné s rušnou kultúrou na druhej. V minulosti spolu s Konstantinopolom hlavným mestom Byzantskej ríše aj v súčasnosti je druhým najväčším mestom Grécka a správnym centrom Macedónskeho regiónu.

vložil: Jozef Polák

V dňoch 14-17. 2. 2018 sa v USA meste Tucson, Arizona,  uskutočnila konferencia “Phenome 2018”. Konferenciu, na ktorej participovalo viac než 200 vedcov z mnohých krajín Sveta hostila American Society of Plant Biology

vložil: Jozef Polák

Výber vysokej školy a fakulty je dôležitým medzníkom živote väčšiny stredoškolákov. Každý rok sa študenti a absolventi stredných škôl rozhodujú, na ktorú univerzitu a fakultu si podajú prihlášky.

Počet návštev FAPZ
Online:
5
Návštev dnes:
142
Návštev celkovo:
120920
Počítané od:
 15.02.2016