Aktuálne informácie

vložil: Jozef Polák

Vybraní zamestnanci, doktorandi a študenti Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov SPU v Nitre sa dňa 05. 12. 2017 zúčastnili vedeckej konferencie s názvom „Pestovateľské technológie a ich význam pre prax“.

vložil: Jozef Polák

Prinášame vám exkluzívny rozhovor s lekárom a hlavou Katedry Výživy ľudí, MUDr. Petrom Chlebom. V dnešnej prvej časti rozhovoru presne vystihne podstatu chýb v stravovaní našej populácie. Vysvetlí vám aj ako vplýva to čo jeme, ako a kedy jeme na telesnú hmotnosť človeka.

vložil: Jozef Polák

V dňoch 21. až 25. novembra 2017 sa pracovníci KFR FAPZ (K. Olšovská, M. Živčák a O. Sytar) zúčastnili odborného tématického workshopu s názvom „Plant Phenotyping Workshop: integrating European plant phenotyping community“

vložil: Jozef Polák

V mesiacoch september až december 2017 na katedre fyziológie rastlín FAPZ SPU v Nitre realizovali dlhodobú stáž vrámci programu Erasmus+ dvaja študenti z Číny.

vložil: Jozef Polák

Klimatické zmeny ovplyvňujú poľnohospodárstvo na celom svete. Na Katedru rastlinnej výroby FAPZ SPU v Nitre zavítali dňa 22.11.2017 vzácni hostia z Afganistanu, ktorí predstavili nové možnosti, ktoré môžu viesť k riešeniu problémov spojených s nedostatkom pôdnej vlahy.

Počet návštev FAPZ
Online:
2
Návštev dnes:
12
Návštev celkovo:
102765
Počítané od:
 15.02.2016