Aktuálne informácie

vložil: Jozef Polák počet komentáov: 0

Nielen ľudia, ale aj inštitúcie a ich súčasti majú svoje jubileá. Jedna z najstarších katedier SPU v Nitre - Katedra špeciálnej zootechniky Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov oslávila 70. výročie svojho vzniku.

vložil: Jozef Polák počet komentáov: 0

Poľovnícka olympiáda - takto nazývajú organizátori celoštátnu poľovnícku výstavu s medzinárodnou účasťou Poľovníctvo a príroda, keďže prebieha len raz za päť rokov.

vložil: Jozef Polák počet komentáov: 0

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre je už tradičným, veľmi významným partnerom a spoluorganizátorom Celoslovenských dní poľa , ktoré úspešne  organizuje spoločnosť Profi Press, s.r.o., vydavateľstvo Roľníckych novín v spolupráci so Združením Agropodnikateľov, Družstvo v Dvoroch nad Žitavou, pod záštitou predsedu vlády SR.

vložil: Jozef Polák počet komentáov: 0

Na Fakulte agrobiológie a potravinových zdrojov Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre sa v aule SPU konali v dňoch 2. – 3.  6. 2016 slávnostné promócie na II. stupni  univerzitného štúdia.

vložil: Jozef Polák počet komentáov: 0

V rámci 12. ročníka súťaže o ceny SAPV pre mladých vedeckých pracovníkov o najlepšiu vedeckú prácu za rok 2015 udelila Slovenská akadémia pôdohospodárskych vied ceny mladým výskumníkom. Medzi nimi sú aj mladé vedecké nádeje Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre - Ing. Kristýna Kunderlíková, Ing. Eva Tvrdá, PhD., a  Ing. Elena Kondrlová, PhD. Ceny boli slávnostne odovzdané 31. mája na pôde Národného poľnohospodárskeho a potravinárskeho centra v Lužiankach.

Počet návštev FAPZ
Online:
5
Návštev dnes:
22
Návštev celkovo:
154273
Počítané od:
 15.02.2016