Aktuálne informácie

vložil: Jozef Polák

Zástupcovia  fakulty FAPZ SPU v Nitre navštívili 6. a 7. decembra 2018 srbskú Vojvodinu, aby študentom gymnázií, na ktorých sa vyučuje v slovenskom jazyku, priblížili našu univerzitu.

vložil: Jozef Polák

Na zasadnutí Vedeckej rady SPU v Nitre 11. decembra 2018, odovzdala rektorka SPU doc. Klaudia Halászová dekréty aj trom novým docentom z FAPZ.

vložil: Jozef Polák

Prezident SR Andrej Kiska ocenil 8. januára pri príležitosti 26. výročia vzniku Slovenskej republiky 30 osobností spoločenského a kultúrneho života. Sú medzi nimi vedci, umelci, športovci. Z rúk prezidenta SR si v koncertnej sále Slovenskej filharmónie v bratislavskej Redute prevzal štátne vyznamenanie aj slovenský šľachtiteľ obilnín.

vložil: Jozef Polák

Vedenie Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov zorganizovalo 12.12.2018 v priestoroch ŠD Antona Bernoláka predvianočné posedenie s bývalými zamestnancami fakulty.

vložil: Jozef Polák

Fakulta agrobiológie a potravinových zdrojov SPU v Nitre sa 6. a 7. decembra 2018 spoločne s ďalšími piatimi fakultami našej univerzity zúčastnila prezentácie ponuky vzdelávania na gymnáziách vyučujúcich v slovenskom jazyku v Srbskej Vojvodine.

Počet návštev FAPZ
Online:
6
Návštev dnes:
195
Návštev celkovo:
150201
Počítané od:
 15.02.2016