Aktuálne informácie

vložil: Jozef Polák

Dňa 6. 6. 2018 sa v aule Slovenskej poľnohospodárskej univerzity konalo slávnostné odovzdávanie dokladov o ukončení štúdia absolventom druhého  - inžinierskeho stupňa vysokoškolského štúdia Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov SPU v Nitre.

vložil: Jozef Polák

Predseda Roľníckeho družstva Hron v Slovenskej Ľupči Igor Nemčok má dôvod na oslavu. Minulý týždeň hneď po skončení univerzity nastúpil na farmu oviec mladý inžinier Marek Marko.

 

vložil: Jozef Polák

V rámci riešenia medzinárodného Európskeho projektu financovanom v rámci programu Horizon 2020  s názvom “Euorpean Plant Phenotyping Network 2020” sa na pôde University of Nottingham, Veľká Británia, uskutočnil výročné stretnutie (Annual Meeting).

vložil: Jozef Polák

Vysokoškolská učebnica, ktorá vyšla v roku 2017 vo Vydavateľstve SPU v Nitre, pripomína čitateľovi, že pôda nie je výrobný prostriedok, ale vzácny prírodný zdroj s nenahraditeľnými funkciami pre súčasného človeka, ale aj pre jeho budúcnosť.

vložil: Jozef Polák

V rámci ERASMUS+ sme v dňoch 14. – 18. mája 2018 privítali na Katedre trávnych ekosystémov a kŕmnych plodín FAPZ SPU v Nitre návštevu z Vysokej školy poľnohospodárskej v Križevci (Visoko gospodarsko učilište u Križevcima) v Chorvátsku.

Počet návštev FAPZ
Online:
2
Návštev dnes:
31
Návštev celkovo:
126065
Počítané od:
 15.02.2016