Aktuálne informácie

vložil: Jozef Polák

V dňoch 5. – 8. decembra 2017 sa uskutočnila medzinárodná konferencia Prosperujúce olejniny – poznatky z výskumu a praxe, ktorej spoluorganizátorom bola aj Fakulta agrobiológie a potravinových zdrojov SPU v Nitre

vložil: Jozef Polák

„Upúšťanie od konzumácie pôvodných potravín a jedál, môže viesť postupne k vytvoreniu rôznych intolerancií, z ktorých v súčasnosti je asi najznámejšia laktózová intolerancia.“

vložil: Jozef Polák

Na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre sa 7. decembra uskutočnilo slávnostné zasadnutie Vedeckej rady SPU. Súčasťou programu bolo odovzdanie dekrétov siedmim novým docentom.

vložil: Jozef Polák

Vybraní zamestnanci, doktorandi a študenti Fakulty agrobiológie a potravinových zdrojov SPU v Nitre sa dňa 05. 12. 2017 zúčastnili vedeckej konferencie s názvom „Pestovateľské technológie a ich význam pre prax“.

vložil: Jozef Polák

Prinášame vám exkluzívny rozhovor s lekárom a hlavou Katedry Výživy ľudí, MUDr. Petrom Chlebom. V dnešnej prvej časti rozhovoru presne vystihne podstatu chýb v stravovaní našej populácie. Vysvetlí vám aj ako vplýva to čo jeme, ako a kedy jeme na telesnú hmotnosť človeka.

Počet návštev FAPZ
Online:
9
Návštev dnes:
141
Návštev celkovo:
163396
Počítané od:
 15.02.2016