Aktuálne informácie

vložil: Jozef Polák počet komentáov: 0

Dňa 8. 9. 2017 sa na pôde Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre uskutočnil druhý ročník „Súboja poľnohospodárskych fakúlt z Čiech a Slovenska“.

vložil: Jozef Polák počet komentáov: 0

Rektor SPU Dr.h.c. prof. Ing. Peter Bielik, PhD., udelil pri príležitosti životného jubilea - 50 rokov prof. Ing. Markovi Halovi, PhD., vedúcemu Katedry špeciálnej zootechniky FAPZ v Nitre, Bronzovú medailu SPU v Nitre za aktívnu pedagogickú a riadiacu činnosť a zásluhy o rozvoj vzdelanosti a vedy v prospech Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre, ktorú mu slávnostne odovzdal  7. septembra v priestoroch Experimentálneho centra KŠZ.

vložil: Jozef Polák počet komentáov: 0

SCIMAGO Institutions Rankings uverejnil rebríček najlepších univerzít na svete i na Slovensku. Umiestnili sa v ňom aj obidve nitrianske univerzity.

vložil: Jozef Polák počet komentáov: 0

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre sa už tradične úspešne prezentuje na medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstave Agrokomplex v Nitre. Tohtoročný 44. ročník sa  koná od 17. do 20. augusta pod záštitou Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR.

vložil: Jozef Polák počet komentáov: 0

Inštitút ochrany biodiverzity a biologickej bezpečnosti pripravil návrh projektu v rámci programu Erasmus+ pre rok 2017 pre Štátnu poľnohospodársku univerzitu v Kišinevev v Moldavsku, ktorý bol úspešne schválený na realizáciu.

Počet návštev FAPZ
Online:
8
Návštev dnes:
95
Návštev celkovo:
85988
Hits today:
115
Hits total:
120802
Počítané od:
 2016-02-15