Aktuálne informácie

vložil: Jozef Polák

Tento rok pripadlo v rámci cyklu organizovanie 26. konferencie ASD 2018 Slovensku. Katedra genetiky a plemenárskej biológie spolu s riadiacim výborom konzorcia, ktorý ďalej zahŕňa partnerské pracoviská z univerzít v Kaposvári, Záhrebe, Osijeku, Ľubľane, Viedni, Padove a Prahe

vložil: Jozef Polák

V dňoch 18. – 20. 9. 2018 sa pracovníci katedry genetiky a plemenárskej biológie zúčastnili v poradí už 28. pokračovania bienálnej akcie spoluorganizovanej poľnohospodárskymi univerzitami v Česku, Slovensku a Poľsku.

vložil: Jozef Polák

Agrosym je už deväť rokov medzinárodnou platformou pre vedecké rozpravy o poľnohospodárstve, potravinách, rozvoji vidieka, životnom prostredí a lesníctve.

vložil: Jozef Polák

V dňoch 2-6. októbra 2018 sa v austrálskom Adelaide,  uskutočnila konferencia “ The 5th International Plant Phenotyping Symposium“. Konferenciu pod záštitou International Plant Phenotyping Network (IPPN)

vložil: Jozef Polák

Poskytnúť študentom stredných škôl komplexné informácie, poradenstvo a podporu pri voľbe pomaturitného štúdia je cieľom Európskeho veľtrhu pomaturitného a celoživotného vzdelávania Gaudeamus Slovakia, ktorého šiesty ročník prebieha 26. a 27. septembra na nitrianskom výstavisku Agrokomplex

Počet návštev FAPZ
Online:
1
Návštev dnes:
101
Návštev celkovo:
158929
Počítané od:
 15.02.2016